Co robimy?

Udzielamy pożyczek krótkoterminowych z najmniejszymi odsetkami w skali całego miesiąca na terenie całego śląska, dostowujemy się do potrzeb naszego klienta, bo to Państwo są dla nas najważniejsi! Przyjmujemy dosłownie wszystko co ma wartość rynkową w zastaw/skup/komis, zdobyliśmy zaufanie tysiąca klientów. Gwarantujemy dyskretną, miłą i fachowa obsługę , rzetelną wycenę towaru, brak ukrytych kosztów, możliwość przedłużenia umowy telefonicznie. Wypłacalność to fundament naszego sukcesu!

 

Nasza wizja

 

CIągły rozrost, budowanie wizerunku, dbałość i zdobywanie zaufania naszych klientów, wprowadzanie nowych technologii, profesjonalna i szybka obsługa

Nasza misja

 

Działalność na terenie całej Polski a nie tylko na śląsku, podbijanie rynku, konkurencyjne ceny, zdobywanie większej ilości klientów, niezastąpiona i profesjonalna obsługa klienta

Nasza filozofia

 

Nic nie jest tak ważne jak relacja z klientem, wspólna komunikacja, profesjonalne i poważne podejście do każdej sprawy. Jakość, szczerość, pracowitość, terminowość, profesjonalizm, to nasze główne zasady budowania wizerunku!

 

Nasz zespół

Nie ma ludzi niezastąpionych, ale nie u nas!

Nasz zespół na przestrzeni lat składa się z tych samych osób, którym to właśnie Państwo zaufali, latami dzięki Państwu budowaliśmy swój wizerunek i zdobywaliśmy doświadczenie aby doskonale wiedzieć czego klient od nas oczekuje, dziękujemy!